Dereceli wins boost

Dereceli wins boost

League boosting

League boosting

ELO boosting packs

ELO boosting packs

Duo Queue Boosting

Duo Queue Boosting

Buy smurf account

Buy smurf account

Promotion boosting

Promotion boosting

Şampiyon Ustalığı

Şampiyon Ustalığı

Yerleştirme Maçları

Yerleştirme Maçları

Account market

Account market

Flex Mass ELO boost

Flex Mass ELO boost

Normal Maçlar

Normal Maçlar

Coaching

Coaching

Select your current league and number of wins
Select your current league
Gold
 • Bronze
 • Silver
 • Gold
 • Platinum
 • Diamond
 • Master
 • Challenger
Division V
 • Division I
 • Division II
 • Division III
 • Division IV
 • Division V
Select your number of wins
BOOSTER BİR OYUNU KAYBEDERSE NE OLUR?
Dereceli wins boost esnasında bir oyun kaybetmek, booster’ın ekstra oyun oynamak zorunda olacağı anlamına gelir. Örneğin, eğer 10 wins satın alır iseniz ve booster bunun 2’sini kaybeder ise, booster dereceli boost’u tamamladığı anda 12 adet galibiyet ve 2 adet yenilgi sahibi olmuş olacaktır.
Price
€70.00 ($76.52)
€56.00 ($61.23)
or
5600
Go
Approximate completion time: 2-3 days
Select the details of your purchase.
Select the details of your purchase.
Previous step Next step
NEDEN DERECELİ WİNS BOOST’U ALMALISINIZ?

NEDEN DERECELİ WİNS BOOST’U ALMALISINIZ?

Eğer oyunda daha fazla ilerleyemeyeceğiniz düşünüyor iseniz size win boost’unu satın almanızı öneriyoruz. Bunun için bir çek sebep olabilir. Oyunda eğer arkadaşlarınızın sizi desteklemesinden çok, siz onları daha fazla destekler iseniz yükselmeniz o zaman mümkün olacaktır. Bazı noktalarda bu gerçekten çok zor olabiliyor, çünkü League of Legends ELO sistemi bazı kusurlara sahiptir. ELO sistemi satranç gibi (ELO sistemi aslında satrançtan gelmektedir) 1e1 oyunlarda daha iyi çalışır, fakat söz konusu League of Legends gibi 5e5 oyunlar olunca olması gerektiği kadar ödüllendirici olmuyor. Sistem, takım üyelerini eşit olarak görür. Düşman takımdan daha iyi oynuyor olun ya da efsanevi bir oyuncu olun, bu hiç fark etmez. Bazı noktalarda bu gibi durumlar, oyunun tümünü elde etmeye yetmeyecektir. Belli bir noktaya gelip daha fazla ilerleyemediğinizde, fakat daha yüksek bir division’da daha anlamlı bir oyun oynamak istediğiniz durumda size bir win boost’u almanızı öneriyoruz.
DERECELİ WIN BOOSTING HAKKINDA KISACA

DERECELİ WIN BOOSTING HAKKINDA KISACA

Eğer oyun içerisinde daha fazla ilerlemek sizi zorluyor ise Ranked (dereceli) win boost mükemmel bir çözümdür. Dereceli win boost ile müşteri dilediği sayıda galibiyet satın alabilir. Yapmanız gereken tek şey, League of Legends hesabınızda ne kadar dereceli galibiyet olmasını seçmenizdir. Dereceli win boost büyük bir çözümdür, eğer belirli bir division’da tıkılıp kaldı iseniz ya da basit bir şekilde hesabınızdaki MMR (Match-Making Rating / Maç Oynama Puanı) oranınızı artırmak isterseniz dereceli win boost sizin için büyük bir çözümdür.
DERECELİ WINS BOOSTING SÜRECİ

DERECELİ WINS BOOSTING SÜRECİ

Bir win boost satın aldığınız zaman, boosterlarımızdan biri sizin hesabınızda oyun oynamaya başlayacaktır. Booster, görevini mümkün olduğunca daha hızlı bir şekilde bitirmek için kazanabildiği kadar oyun kazanacaktır. Eğer booster oyun kaybettiği zaman ne olur? Dereceli win boost esnasında oyun kaybetmek, booster’ın kaybettiği oyun başına ekstra oyun oynayacağı anlamına gelir. Örneğin, eğer 10 wins satın alır iseniz ve booster bunun 2’sini kaybeder ise, booster dereceli boost’u tamamladığı anda 12 adet galibiyet ve 2 adet yenilgi sahibi olmuş olacaktır. Diamond tier’a ulaşılıncaya kadar satın alınmış herhangi bir win boost için size %90 oranında bir galibiyet garanti ediyoruz. Diamond tier’dan oynanan oyunlar için ise bu oran %80’dir.
DIVISION’A KARŞI DERECELİ WİN BOOSTİNG(YÜKSELTME)

DIVISION’A KARŞI DERECELİ WİN BOOSTİNG(YÜKSELTME)

Bir win boost satın almak, yatırımın küçük bir türüdür. Eğer division boost’a yatırım yapmakta kendinizi rahat hissedemiyor iseniz, bir win boost satın almak hedefinize karşı güvenli bir adım olabilir. İlk kez hizmetlerimizi denemeye çok yakın iseniz dereceli wins boost sizin için büyük bir fırsat da olabilir. Daha küçük bir wins boost satın alarak diğer yüksek kaliteli servislerimiz hakkında bilgi alma imkânına sahip olacaksınız. Wins boost, division boosting’den daha küçük bir yatırım olduğundan dolayı, birçok durumda bunu tamamlamamız için bizim daha az zamanımızı alır. Genel olarak, dereceli kazanç almak, BoostRoyal’da bulunan yüksek kaliteli hizmetlerimiz hakkında daha fazla emin olmak için kolay, hızlı ve akıllıca bir yoldur.