Dereceli wins boost

Dereceli wins boost

League boosting

League boosting

ELO boosting packs

ELO boosting packs

Duo Queue Boosting

Duo Queue Boosting

Buy smurf account

Buy smurf account

Promotion boosting

Promotion boosting

Şampiyon Ustalığı

Şampiyon Ustalığı

Yerleştirme Maçları

Yerleştirme Maçları

Account market

Account market

Flex Mass ELO boost

Flex Mass ELO boost

Normal Maçlar

Normal Maçlar

Coaching

Coaching

Select your last season's league and number of games
Select your last season's league
Gold
 • Unranked
 • Bronze
 • Silver
 • Gold
 • Platinum
 • Diamond
 • Master
 • Challenger
Division I
 • Division I
 • Division II
 • Division III
 • Division IV
 • Division V
Select your number of wins
We guarantee 8/10 wins in your placements
If the booster loses more than 2 games you will receive 2 extra wins for each additional loss. If the booster goes one division up after placement games, your boost will be counted as completed.
Price
€60.00 ($65.59)
€51.00 ($55.75)
or
5600
Go
Approximate completion time: 3-4 days
Select the details of your purchase.
Select the details of your purchase.
Previous step Next step
NEDEN PLACEMENT MAÇLARI ÖNEMLİDİR?

NEDEN PLACEMENT MAÇLARI ÖNEMLİDİR?

Bazıları buna yeterli önem vermemektedir, ama yerleştirme maçları sezon başında çok önemlidir. Biz her sezonda size mükemmel bir başlangıç vermek için placement boost (yerleştirme yükseltme) hizmetini oluşturduk ve böylece mümkün olan en yüksek ELO’da ilk ranked oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz. Bunun neden bu kadar önemli olduğunu düşünmemizin sebebi ise ranked oyunlarına başladığınızda oynamak zorunda olduğunuz 10 placement oyunu ile sizin bazı sonuçlar elde edebilmenizdir. Placement oyunlarının yarısını kaybedip son sezonda bitirdiğiniz aynı division’a gitmek, hatta küme düşmek yerine Placement boost (Yerleştirme yükseltici) satın alarak son sezonunuzdaki sonuçtan daha yüksek bir ELO’dan başlama imkânına sahip olabilirsiniz. Sezondaki ilk ranked oyunları, en önemli olanlarıdır. Eğer bu oyunlarda iyi bir şekilde oynayabilirseniz, bu sizin tüm sezonunuzu iyi bir şekilde etkileyebilir. Eğer daha az toksik oyuncularının bulunduğu ve performansınızı en iyi şekilde sergilediğiniz daha yüksek bir ELO’dan başlar iseniz, bu size daha fazla oyun kazandırır ve en kısa zamanda daha yükseğe çıkmanızı sağlar. İşte bu ana fikrimizdir. Hepimizin bildiği gibi, çoğu oyunu mümkün oldukça hızlı bir şekilde kazanmak, daha yüksek tier ve division’a geçmek için bir anahtardır. Eğer hala placement boost’ı (yerleştirme yükseltici) alma konusunda tereddüt ediyor iseniz, hemen şimdi satın alın, onlar büyük bir fark yaratabilir!
PLACEMENT MAÇLARI BOOST’U (YERLEŞTİRME MAÇLARI YÜKSELTMESİ) NASIL ÇALIŞIR?

PLACEMENT MAÇLARI BOOST’U (YERLEŞTİRME MAÇLARI YÜKSELTMESİ) NASIL ÇALIŞIR?

Placement maçları boost’u ranked win ve normal win boost’larının çalıştığı şekilde çalışmaktadır. Hesap detaylarınızı vermenizle ve placement boost satın almanızla birlikte, BoostRoyal sizin yerinize placement oyunlarını oynayan master ya da challenger tier boosterlarını size sunar ve bu booster oyunların hepsini kazanacağının garantisini verir. League of Legends sürprizlerle dolu olan ve 5e5 oynanan bir oyun olduğundan dolayı, katmış olduğumuz aşırı çabalara rağmen burada booster’ın kaybedebileği ihtimalini de görebiliyoruz. Bu yüzden size 10 oyunda 10 galibiyet garantisi veremiyoruz, fakat %90 oranında sizin için kusursuz bir oyun rekoru yapmamız mümkündür. Placement boost almanız için öncelikle son sezon tier’ınızı seçmeniz gerekir. Bunu yapmamızın sebebi, satın almak istediğiniz boost’un zorluğunu ölçmektir. Fiyatlar, satın aldığınız işin zorluğuna tekabül edecek şekilde ayarlanmaktadır. Örneğin, geçen sezon diamond olarak oyunu bitirmiş olsaydınız, placement oyunlarınızı bitirmeniz silver’ı bitirmenizden daha da zor olacaktı.

Eğer placement oyununuza şimdiden başlamış olsanız bile bunun için geç değil! Görmüş olduğunuz gibi, 1’den 10’a kadar placement oyunu satın alabilirsiniz, böylece oyunlara başlamış olsanız bile, oynanacak ne kadar oyun bırakmış olsanız bile biz gerisini sizin yapabiliriz!