Hesabımın güvenliğini nasıl garanti altına alıyorsunuz?

Ciddi bir şekilde hesabınızın güvenliğini sağlama alıyoruz ve biz bunu, servisimizin ana çekirdeği olarak görüyoruz. Web sitemiz güvenlidir ve 256-bit Secure Socket şifrelemesi ile korunmaktadır. Hesabınızın detaylı bilgilerini bize vererek kendinizi daha konforlu hissetmeniz için, herhangi bir boost (yükseltme) satın almadan önce size Riot’un e-posta doğrulama sisteminin ayrıcalıklarından tam anlamıyla istifade etmeniz için gayret ediyoruz.

ELO BOOSTING nasıl çalışır?

Bu gerçekten çok basit: Müşteri, ranked queue oyununda kendi ELO MMR (matchmaking rating)ini artırmak için bize ödeme yapar. Talebinizin detaylarını aldıktan sonra, sistem profesyonel bir yüksek ELO Booster (Master ya da Challenger) seçecektir ki bu Booster sizin talimatınızı alacaktır ve sizin dilediğiniz sonuca ulaşmaya, mümkün olan en hızlı yoldan başlayacaktır.

Alternative Payment Methods

PayPal is currently the only way to purchase a service on our website. However, for most countries, a PayPal account is not required. You can purchase as a guest using a credit card. Unfortunately, PayPal requires users in some countries, such as New Zealand, to create an account. PayPal sometimes rejects valid credit cards. If this occurs, trying again later or using an alternate credit card has helped many customers.

Hesabımda oynayan booster’ı izleyebilir miyim?

Evet, hesabınızda çalışan booster’ı izleyebilme fırsatına sahip olmanız için burada seçebileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. En kolayı ise kendinize bir smurf hesabı oluşturmaktır ve bu hesabı, boost’a sahip olan hesabınızı oyun client’ında izlemek için kullanabilirsiniz. Eğer sadece booster’ınızın maç geçmişiyle ilgileniyorsanız, BoostRoyal’ın üyeler alanı üzerinden bunları takip edebilirsiniz.

Booster ile nasıl iletişim kurabilirim?

Kolay bir şekilde BoostRoyal’ın üyeler alanı üzerinden booster’ınız ile iletişim kurabilirsiniz ki booster’ınızın sadece aşamalarını izliyor olmayacaksınız, onunla birlikte bir sohbet penceresinden konuşuyor olabileceksiniz.

Booster’ımdan memnun kalmazsam ne olur?

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir unsurdur. Müşteri, booster’ını değiştirme seçeneğine sahiptir ama yüksek tecrübeli booster ekibimiz master ve challenger oyuncularından oluştuğundan dolayı bu gibi durumlar oldukça nadirdir. .

Hesabımın boostlandığı anda, hesabımda oyun oynayabilir miyim?

Evet, oynayabilirsiniz. Boost (yükseltme) satın aldığınızda, talep ettiğiniz booster’ınızın aşamalarını izleyebileceğiniz yer olan üyeler alanına girme yetkisine sahip olacaksınız. Burada, büyük bir “duraklatma” butonu göreceksiniz. Duraklatma butonun basarak, en kısa sürede booster’ınıza hesabınızda oynamayı durdurması için bir uyarı gönderirsiniz. Daha sonra üyeler alanında “devam” butonuna, durdurma butonuna bastığınız gibi basana kadar booster’ınız hesabınıza giriş yapmaz. Diğer yandan, müşterilerimize solo ve duo oyunlarını oynamaları için izin vermeyiz. Bunu yaparken, Booster’ınıza engel olabilirsiniz ve bu da booster’ın işini bitirmesi için daha fazla zaman ayırmasına sebep olur.

Booster’ım ile duo oynayabilir miyim?

Evet. Burada profesyonel bir yüksek ELO booster ile duo oyunlar oynadığınız zaman sizin ELO’nuzu geliştirmenizi mümkün kılan duo queue ELO boost adında bir hizmet türümüz vardır.

DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Eğer yardıma ihtiyacınız varsa, İletişim menüsü aracılığıyla bizimle iletişim kurun ya da Canlı Sohbet servisimizi kullanınız.

CANLI DESTEK

Canlı desteğimiz 7/24 çevrimiçidir. Eğer hızlı bir yardıma ihtiyacınız varsa, Canlı Sohbet’i denemekten çekinmeyiniz. Sayfanın sağ-alt köşesinde bunu bulabilirsiniz.

İŞ

Sürekli artan müşteri sayısı, işgücünün artmasına neden olur. Eğer gereksinimleri karşıladığınızı düşünüyorsanız, lütfen bize ulaşın ve bir booster olarak size bir iş teklifi sunabiliriz!